You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

D0603003

Pepřový obranný prostředek JPX JET DEFENDER oranžový, standard

Dostupnost: 48 hod.

Novinka

6 199,00 Kč včetně DPH

Popis

Profesionální obranný prostředek JPX Jet Defender se skládá z těla a zásobníku, obě tyto části jsou z polymeru, proto jsou odolné vůči nárazu a vlhkosti. Jednoduchým pohybem oboustranné páčky odjistíte zásobník, který můžete okamžitě znovu nabít. Po zmáčknutí spouště do zadní polohy se spustí automatický bicí mechanismus, který iniciuje nábojku k výstřelu. Účinný dostřel je až 7 metrů při rozptylu zhruba 40 cm.

jpx

Použití

Díky použité technologii hermeticky uzavřené nábojky a účinné látky ve formě tekutiny je možné použití uvnitř budov, kdy nedojde ke kontaminaci vnitřního prostředí. Díky vysoké rychlosti vystřelené látky OC Piexol 351 km/h (97m/s) zase nehrozí, že by se dráha výstřelu vychýlila nebo dokonce obrátila vlivem větru nebo deště.

Spolehlivost

Díky účinné látce OC Piexol, která má 4 000 000 SHU (stupňů pálivosti), dojde při použití k okamžitému zastavovacímu efektu. Účinky jsou dávení, silný kašel, podráždění sliznice, dočasná slepota a stimulace nervových zakončení na kůži (díky vysokému stupni pálivosti látky). Díky technologii soustředěného svazku tekutiny, který umožňuje, aby výstřel zasáhl pouze útočníka a pouze v minimální míře ohrozil okolí.

Obsah balení

Balení obsahuje JPX Jet Defender standard v černém/oranžovém/zeleném provedení a jeden kus zásobníku (se dvěma nábojkami) obsahujícím 10% OC (Oleoresin Capsicum s 2.0-3.0% kapsaicinoidy v celém roztoku) a záruční list včetně českého návodu.

Délka 190 mm
Výška 90 mm
Šířka 37 mm
Hmotnost rám 250 g
Hmotnost zásobník 135 g nabitý
Vzdálenost použití minimálně 1,5 metrů
Vzdálenost použití maximálně 7,0 metrů
Systém spouště spouštěcí mechanismus s automatickým přepnutím
Obsah 2 nábojky v jednom zásobníku
Objem 10 ml v jedné nábojce
Rychlost výstřelu 175 m/s, 630 km/h
Provozní rozsah teplot -20 °C až +60 °C
Zaměřování otevřená mířidla
Barvy rámu černá, oranžová a olivově zelená
Záruka 24 měsíců

Příslušenství

3 další zboží ve stejné kategorii: