You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

D061027

Pepřový obranný prostředek Guardian Angel III OC - černý

Dostupnost: 48 hod.

Novinka

1 100,00 Kč včetně DPH

 Popis GA3

Guardian Angel III má ploché celoplastové tělo, které díky pažbičce a mířidlům umožňuje lépe zamířit na cíl. Po prolomení bezpečnostní pojistky a stisknutí spouště se jako první iniciuje spodní nábojka, poté se systém automaticky přepne na druhou (horní) nábojku a můžete stisknout znovu. Účinný dostřel je 4 metry při rozptylu zhruba 30 cm. Pro skryté nošení má integrovaný opaskový klip.

ga

Použití

Díky použité technologii hermeticky uzavřené nábojky a účinné látky ve formě tekutiny je možné použití uvnitř budov, kdy nedojde ke kontaminaci vnitřního prostředí. Díky vysoké rychlosti vystřelené látky OC Piexol 180 km/h (50m/s) zase nehrozí, že by se dráha výstřelu vychýlila nebo dokonce obrátila vlivem větru nebo deště.

Spolehlivost

Pepřový sprej při použití postupně slábne, proto může dojít k vysokému riziku snížení účinku nebo vyprázdnění ještě před skutečnou možností zasažení cíle. Guardian Angel byl od počátku koncipován tak, aby zasáhl pouze útočníka a v minimální míře ohrozil okolí. Zejména však, aby obránce měl jistotu použití spolehlivého a vysoce účinného obranného prostředku z bezpečné obranné vzdálenosti.

Délka 110 mm
Výška 23 mm
Šířka 70 mm
Hmotnost 120 g
Vzdálenost použití minimálně 0,5 metru
Vzdálenost použití maximálně 4,0 metry
Systém spouště automatické přepínání
Obsah 2 nábojky s objemem 6 ml 10 % OC s 2.0 - 3.0 % capsacinoid
Rychlost výstřelu 50 m/s, 180 km/h
Provozní rozsah teplot -20 °C až +60 °C
Odpor spouště 3.0 kg
Záruka 24 měsíců

Příslušenství

Customers who bought this product also bought:

4 další zboží ve stejné kategorii: